Punčochy

Punčochy a podvazky - horký podzimní trend 

Klasické punčochy a podvazkové pasy se na podzim opět vrací do módy. K nemalé radosti mužů si získávají spoustu příznivkyň. Poradíme vám, jak je i vy můžete zařadit do svého šatníku.

Již letmý pohled na koncertní pódia a přehlídková mola jasně ukazuje, že padla další hranice v oblékání. To, že podprsenka se nemusí pečlivě schovávat pod vrchním oděvem, není ničím novým. S tím přišla Madonna před dvaceti lety, když si oblékla zlatou kónickou podprsenku od Jean-Paul Gaultiera.

Ovšem punčochy a podvazky po celou dobu odolávaly, a pokud se nosily, pak cudně skryté (s výjimkou pánských časopisů a nočních erotických klubů). Toto tabu se v současnosti ovšem zcela otřásá v základech.

Módní trendy hlásí návrat k tradičním hodnotám a klasické ženskosti. Většina podzimních kolekcí nabídne právě starou známou linii přesýpacích hodin. Ta zdůrazňuje ženské křivky (hurá! Už žádné chlapecké postavy, což v praxi znamená výrazné boky, úzký pas a eleganci známou ze zlaté éry Hollywoodu.

I nové kolekce líčení přinášejí vzhled známý ze 40. a 50. let - červené rty, oční linky, dlouhé řasy. A nesmí samozřejmě chybět ani taková zdánlivá maličkost jako podvazky a punčochy.

Chceteli následovat tento trend, máte prakticky dvě možnosti. Liší se především v délce spodního lemu sukně. Do konzervativní společnosti si zvolte přesný retro vzhled, pro inspiraci se podívejte na filmy od Alfreda Hitchococka s Tippi Hedren a Grace Kelly.

Tento vzhled tvoří klasický kostýmek se sukní po kolena, sáčko přepásané úzkým páskem (zkuste zelenou barvu, oživí i ten nejnudnější komplet), lodičky na jehlovém podpatku a účes a líčení v typickém hollywoodském stylu. V tomto případě zůstává prádlo skryto před zraky veřejnosti a víte o něm pouze vy. Ovšem i tak plní svou funkci. Zpevní nohy, dodá jednotný barevný odstín a především vám poskytne výjimečný pocit absolutní ženskosti a neodolatelné krásy. Druhou možností, kterou se lze vydat, ukazují současné popové idoly. Rihanna, Lady Gaga nebo Lily Allen nosí punčochy pěkně hrdě na odiv zrakům všech. Minisukně i krátké šortky tvoří nedílnou součást jejich hvězdné image. Pro zpestření a dodání notné dávky smyslnosti jim ultrakrátké délky nestačí, a proto zapojily do hry právě punčochy a podvazky. Tento styling se nehodí pro každodenní nošení, nicméně na nejrůznějších večírcích i koncertech se skvěle uplatní. V určité podobě ho lze akceptovat i přes den, ovšem musíte mít skvěle vypracovanou postavu a v občanském průkazu rok narození vyšší než 1990. Pokud jste již oslavu dvacátých narozenin absolvovaly, nechejte punčochy a krátkou sukýnku opravdu pouze na večer.

Zdroj. Idnes.cz

smyslná a sexy?
E-mailový zpravodaj

Chci být informován e-mailem o slevách a novinkách.