Plavky

Výběr správných plavek

 

Poradíme vám jak na to a z vás se stane hvězda léta!

 

Malá prsa

Máte menší poprsí? Nezoufejte, máme pro Vás řešení. Vyberte si model s vyztuženými košíčky. Nejlepší službu Vám udělá extra vyztužená push– up prsní část. Dokáže zázraky. Váš dekolt se stane neodolatelně sexy a budete se cítit sebevědomě. Co se týká barvy, vyberte si bikiny s velkými , výraznými vzory. Opticky zvětší prsa. Nebojte se výrazných pestrých barevných kombinací. Pro hubené ženy jsou ideální bikiny se zavazováním za krkem a na bocích. Zdůrazní štíhlou postavu a zženští její tvary Pokud máte malá prsa v žádném případě si nekupujte trojúhelníkovou vrchní část bez výztuže. Ta prsa opticky ještě zmenší.

 

Velká prsa

Máte plný dekolt? Nádherné ženské tvary? Nezapomeňte, že vaše poprsí je těžké a správné plavky udržet velkou hmotnost, proto buďte při výběru plavek obezřetná. Vybírejte si vrchní díl plavek bez výztuže. Můžete mít i košíčkový vrchní díl plavek, ale nejvhodnější jsou pro vás trojúhelníkové plavky bez výztuže. Vyhýbejte se plavkovým podprsenkám push – up. Ať jsou třeba módním hitem, pro Vás jsou tabu. Nevhodné jsou také plavky bez ramínek, protože nedrží prsa vhodným způsobem a z plného poprsí mohou lehce sklouznout. Co se týká barevných kombinací, vyhýbejte se pestrým velkým vzorům. Raději sáhněte po jednobarevých plavkách.

 

Široké boky

Trápí větší zadeček a širší boky ? Kupte si plavky s nohavičkami, nejlépe v tmavší barvě. Také bokové kalhotky nebo spodní část se sníženým pasem, pomohou při zamaskování malých tukových polštářků v oblasti boků. Kalhotky se zavazováním na bocích jsou také vhodné. Co se týká barev, vybírejte tmavší barvy a nejlépe jednobarevné plavky. Opticky zeštíhlí vaší postavu.

 

Větší bříško

Ze střihů jsou stále populární tankiny. Jsou vhodné pro ženy a slečny, které nechtějí ukazovat bříško. Tyto modely pomohou odstranit větší bříško. Vzhledem k jejich rafinovaným střihům vypadá vaše postava štíhlejší. Vybírejte větší výstřihy, které odpoutají pozornost bříška a pasu ke krásnému dekoltu!

 

Tvar přesýpacích hodin

Ženy s postavou ve tvaru přesýpacích hodin nejvíce ocení jednodílné plavky. U nich se zaměřte na vykrojení zad a na bocích – nízké vykrojení zkracuje nohy.

 

Sportovkyně

Pro sportovní typy žen nebo ženy s atletickou postavou jsou vhodné pohodlné jednodílné plavky, v kterých se pohodlně plave. V našem obchodě nove-spodnipradlo.cz najdete šírokou kolekci značkových plavek, které budou právě pro Vás tou správnou volbou pro letošní dovolenou.

pojdte si hrat
E-mailový zpravodaj

Chci být informován e-mailem o slevách a novinkách.