Doprava a platba

Způsoby plateb


Při objednávce zboží nad 1999,- Kč neplatíte poštovné ani jiné poplatky!
Při nižší objednávce je poštovné 109,- Kč
Při platbě převodním příkazem 69,- Kč
Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

1. Dobírka

O odeslání Vámi objednaného spodního prádla Vás ihned informujeme emailem (pošleme Vám i podací číslo zásilky). Dodání pak probíhá následující pracovní den, obvykle dopoledne. Zboží zasíláme službou Obchodní balík České pošty. V případě Vaši nepřítomnosti Vám má být zanecháno oznámení o uložení zásilky, kterou je možno vyzvednou do 7 dnů na přepážkách České pošty. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo na poště. Objednané zboží je expedováno do 1-3 pracovních dnů od přijetí objednávky, pokud je skladem. Pokud si u nás objednáte zboží, my jej odešleme a Vy si zásilku nepřevezmete, budeme požadovat úhradu poštovného.


2. Převodem

Po vyplnění a odeslání objednávky, obdržíte automatické potvrzení objednávky e-mailem. Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Jakmile bude připsána platba na náš účet, zboží Vám bude zasláno.

 

Způsoby dopravy

  

1. Česká Pošta

Přepravní služba, která zboží doručí v až k Vám domů nebo do práce. Pokud nebudete doma zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na Vaší poště do 7 dnů.


2. PPL kurýrní služba

Přepravní služba, která doručí zboží až k Vám domů, do zaměstnání a pod.


3. Zásilka na Slovensko

Zboží dopravíme i na Slovensko PPL. Cena dopravy je 150,- Kč. Platba předem – bankovní převod na náš účet.Jakmile obdržíme platbu na účet, zboží bude odesláno. Bankovní převod trvá cca 7 dnů.
Při platbě bankovním převodem ze Slovenska musíte pro platbu nastavit dispozici OUR, tzn. Že veškeré poplatky hradí odesílatel. Pokud nastavíte jinou dispozici, například BEN nebo SHA jedná se o částečnou úhradu a zboží nebude expedováno. Důvodem jsou vysoké poplatky za přijetí zahraniční platby.

Adrese sídla společnosti:
Svoshop s.r.o.
Koksární 1096/10
702 00 Ostrava - Přívoz

GPS:49.8574975N, 18.2738861E

tel: +420 774 426 502
jan.svododa@svoshop.cz

Našim cílem je spokojený zákazník.

pojdte si hrat
E-mailový zpravodaj

Chci být informován e-mailem o slevách a novinkách.